MMR Bikes

MMR Bikes je relativně nová značka jízdních kol, která získala zasloužené uznání ve Španělsku jako jeden z předních výrobců, zejména v oblasti horské cyklistiky.

Jízdní kola MMR jsou spojena s kvalitou. Navzdory jejich relativně nedávnému příchodu na trh má značka rozsáhlé zkušenosti v oblasti soutěží, jak v silniční cyklistice, tak i horské cyklistice.

Tato kola mají soutěživý gen a dosáhla významných úspěchů v národních i mezinárodních šampionátech. Co můžete očekávat při nákupu kola MMR? Především spolehlivost a velmi atraktivní poměr kvality a ceny.

KENTA-30-H

Odkud pocházejí jízdní kola MMR?

MMR je španělská značka jízdních kol, která byla založena v roce 2008 ve městě Avilés v regionu Asturias. Ve skutečnosti značka existovala již od 80. let, ale v roce 2008 se transformovala na výrobce výkonných jízdních kol.

Zkratka jejího názvu znamená Machines Made for Racing, což zdůrazňuje dvě základní cíle pro MMR: první je vytvářet soutěžní kola schopná vyhrávat tituly na nejvyšší úrovni. Druhý, jak naznačuje název v angličtině, je stát se mezinárodní referencí.

Hlavní modely MMR Bikes

Hledáte cenově dostupné silniční kolo? Doporučujeme MMR Adrenaline.

Preferujete celoodpružené horské kolo pro cross-country? Vyberte si MMR Kenta.

Pokud patříte mezi ty, kteří stále rádi jezdí a objevují off-road trasy s pevným rámem, pak doporučujeme MMR Rakish, horské kolo, které se stalo ikonou horské cyklistiky ve Španělsku díky svým úspěchům v národních šampionátech a hlavních globálních okruzích.

MMR ve světě soutěží

Vidět kolo MMR na nejvyšším stupni pódia mistrovství v horské cyklistice není zanedbatelné. V roce 2014 značka vytvořila tým MMR Factory Racing s cílem udělat výrazný dojem ve světě horské cyklistiky a podařilo se. Tým MMR byl jednou z dominantních sil ve španělských mistrovstvích v horské cyklistice, s renomovanými jezdci jako Carlos Coloma, David Valero a Sergio Mantecón, kteří vynikali na kolech MMR.

Na mezinárodní úrovni Carlos Coloma vybojoval bronzovou medaili na olympiádě v Riu de Janeiru v roce 2016 na kole MMR Rakish.

V mezinárodním pelotonu několik týmů silniční cyklistiky UCI jezdilo na kole MMR, například Caja Rural Seguros RGA a Nesta-MMR.

I když je to méně známá kategorie, MMR také nabízí kvalitní gravelová a cyclocrossová kola, která, stejně jako horská kola značky, byla testována ve vysokých soutěžích. Tým MMR CX vedli Javier Ruiz de Larrinaga a Aida Nuño, oba vícekrát španělští šampióni v cyclocrossu.

Ve ženském cyklistickém světě byla MMR Bikes partnerem týmu Lointek, zejména v období, kdy Sheyla Gutiérrez, nejlepší španělská cyklistka v posledních letech, byla součástí týmu.

Žádné produkty značky MMR Bikes nebyly nalezeny...